Jakie majtki wybierać, by wyglądać i czuć się sexy?

Choć seksapil w danej mierze zależny jest od pewności siebie, ubiór ma także na to wielki wpływ, tę pewność siebie podnosząc. Na pewno więc warto zadbać, by nosić zmysłową bieliznę, nie tylko na intymne spotkania, ale też na co dzień. Wiele kobiet chce czuć się kobieco i atrakcyjne, a seksowne majteczki na pewno w tym pomogą.

Stringi

Te mocno eksponujące kobiece pośladki majteczki zdecydowanie są bardzo atrakcyjne, toteż wybiera je wiele kobiet. Noszone są nie tylko pod obcisłe ubrania i latem – ich miłośniczki noszą je non stop. Ich zaletą na pewno jest to, że można je znaleźć w różnych wariantach, na przykład prześwitujące czy mocno zdobione, ale atrakcyjnie, ze względu na ich fason, można też czuć się w najzwyklejszych białych czy czarnych, bawełnianych stringach.

Brazyliany

Stringi o kroju brazylianów są bardziej zabudowane niż klasyczne, są więc dobrym wyborem dla pań, które chcą wyglądać i czuć się sexy, ale jednocześnie pragną zachować maksymalną wygodę. Niektórzy uważają nawet, że gwarantują jeszcze bardziej seksowny wygląd, gdyż ich charakterystyczny fason daje „brazylijskie”, większe pośladki.

Koronka i przejrzyste materiały

Seksowne jednak jest nie tylko to, co jest całkowicie odsłonięte. Dla wielu osób nawet subtelne przejrzystości są o wiele bardziej pociągające, dlatego świetnym wyborem mogą być nawet mocno zabudowane majteczki, na przykład szorty, ale za to mniej lub bardziej prześwitujące.