Trzy modele biustonoszy do kupienia na wiosnę

Kobiety lubią mieć w szafie zróżnicowaną bieliznę i jest to zupełnie zrozumiałe, bo dzięki temu mogą zakładać różne stroje. Dotyczy to oczywiście głównie biustonoszy. W sklepach można spotkać różne ciekawe modele między innymi takie jak biustonosze bez ramiączek, albo biustonosze zapinane na szyi. Jakie modele warto wprowadzić do szafy w tym roku? Poniżej garść podpowiedzi.

Wygodne biustonosze bez ramiączek
Współczesne biustonosze pozbawione ramiączek (najlepsze bezramiączkowe staniki) skonstruowane są w ten sposób, że naprawdę doskonale trzymają się skóry i nie opadają w dół. Jest to związane między innymi z tym, że najczęściej są wyposażone w dodatkowe silikonowe elementy, dzięki którym bielizna lepiej leży na swoim miejscu. Ten model biustonoszy będzie doskonały między innymi do ubrań z tak zwanym hiszpańskim dekoltem, który jest rozkładany szeroko na ramionach.

Biustonosze zapinane na szyi
Kolejna doskonała propozycja na wiosnę to biustonosz z możliwością zapięcia go na szyi. Świetnie wygląda do ubrań z tak zwanym amerykańskim dekoltem, na którym doskonale prezentują się kobiety o ładnych plecach oraz szczupłych ramionach. To bez wątpienia stroje niezwykle efektowne i seksowne.

Wygodny sportowy biustonosz
Każda kobieta w swojej szafie powinna mieć również bawełniany wygodny sportowy biustonosz, nawet jeżeli siłownią omija szerokim łukiem. Taki stanik świetnie leży pod prostymi bawełnianymi ubraniami na co dzień.