Bielizna wyszczuplająca

Bycie szczupłym i zgrabnym to marzenie niejednej kobiety. Dbanie o sylwetkę i piękny wygląd staje się dla wielu z nich, czymś istotnym, dla niektórych nawet stylem życia. Kobiety, by wyglądać tak jak sobie to wymarzą, uciekają się do różnorodnych czynności- odchudzają się, stosując odpowiednią dietę, dbają o ruch fizyczny a przede wszystkim, dobierają odpowiednie ubrania. Hitem stała się bielizna wyszczuplająca.

Producenci tego rodzaju bielizny, muszą kierować się komfortem i wygodą noszenia ale przede wszystkim efektem wyszczuplającym. Bielizna wyszczuplająca musi spełnić swoje zadanie- wyszczuplić, a więc wymodelować, zatuszować niedoskonałości, podkreślić i uwydatnić biust przy jednoczesnym spłaszczeniu brzucha. Aby osiągnąć taki efekt konieczne jest zastosowanie specjalnych materiałów, o właściwościach ściągających, podtrzymujących i jednocześnie oddychających (higroskopijność).

Kobiety przecież noszą taką bieliznę także w upalne dni. To nie wszystko, dobra bielizna wyszczuplająca nie jest widoczna pod ubraniem, ma zastosowane specjalne szwy lub jest ich brak. Niektóre modele bielizny pozwalają na założenie tradycyjnego biustonosza czy fig, współpracują więc w pewien sposób ze zwyczajnym odzieniem. Szeroka kolorystyka , wzornictwo i dostępna cała gama rozmiarów, sprawiają, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Największy wybór bielizny znajdziesz m. in. na Gorteks.com.pl